945 KIKARE, Zenit, 1900-talets mitt

4034a_8da449ae87ce109_lg.jpeg
  • 4034a_8da449ae87ce109_lg.jpeg
  • 4034b_8da449ae7f9caad_lg.jpeg
  • 4034c_8da449ae82769f2_lg.jpeg
  • 4034d_8da449ae8653e68_lg.jpeg

Med originalfodral, längd ca 19 cm

Konditionsrapport - Smärre åldersrelaterat slitage

Utropspris300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK