109 KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft

3187a_8da37e79a84080d_lg.jpeg
  • 3187a_8da37e79a84080d_lg.jpeg
  • 3187b_8da37e79bebe67c_lg.jpeg
  • 3187c_8da37e79b192e69_lg.jpeg
  • 3187d_8da37e79b58ab91_lg.jpeg

Dekor av svanar, fast stoppad rygg och sits, klädsel av textil, sitthöjd 48, tot höjd 96 cm

Konditionsrapport - Repor, märken

Utropspris600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)800 SEK