110 KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft

3186a_8da380413bc4787_lg.jpeg
  • 3186a_8da380413bc4787_lg.jpeg
  • 3186b_8da380414edc873_lg.jpeg
  • 3186c_8da38041528356a_lg.jpeg

Dekor av svanar, fast stoppad rygg och sits, klädsel av textil, sitthöjd 48, tot höjd 96 cm

Konditionsrapport - Repor, märken

Utropspris600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)800 SEK