257 INDUSTRILAMPA, 1900-talets första hälft, Stella

3328a_8da44137a26f9dc_lg.jpeg
  • 3328a_8da44137a26f9dc_lg.jpeg
  • 3328b_8da44137a0ecd91_lg.jpeg
  • 3328c_8da441379c39c60_lg.jpeg

Metall och plast, justerbar, total längd 105 cm

Konditionsrapport - Ej funktionstestad, bruksslitage

Utropspris400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK