19 HEE WELLING, AAC53, "About a stool", HAY, 2000-tal

3226a_8da3d8e162876c6_lg.jpeg
  • 3226a_8da3d8e162876c6_lg.jpeg
  • 3226b_8da3d8e0eab8129_lg.jpeg
  • 3226c_8da3d8e16f963b4_lg.jpeg

Kromat underrede på hjul, fast stoppad sits, klädsel av ljusbrunt skinn, sitthöjd 46 cm

Konditionsrapport - Smärre slitage

Utropspris3 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)600 SEK

Måndag – fredag 12.30 – 17.00
Visningshelg en helg per månad
lördag – söndag 11 - 15
Dag före röd dag stänger vi 15
SEMESTERSTÄNGT HELA JULI