29 GUNNAR MYRSTRAND, soffbord/brickbord, Källemo, 1950-/60-tal

3330a_8da3f1b49e90ded_lg.jpeg
  • 3330a_8da3f1b49e90ded_lg.jpeg
  • 3330b_8da3f1b4a702b92_lg.jpeg
  • 3330c_8da3f1b49d7e9f4_lg.jpeg
  • 3330d_8da3f1b4ab41979_lg.jpeg

Ek, vändbar bordsskiva, en sida med skålad form, märkt, höjd 50, 60 x 60 cm

Konditionsrapport.- Smärre repor

Utropspris1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK

Måndag – fredag 12.30 – 17.00
Visningshelg en helg per månad
lördag – söndag 11 - 15
Dag före röd dag stänger vi 15
SEMESTERSTÄNGT HELA JULI