23 GOLVUR, England, 1700-/1800-tal

2521a_8da441e66204e84_lg.jpeg
  • 2521a_8da441e66204e84_lg.jpeg
  • 2521b_8da441e66b0a840_lg.jpeg
  • 2521c_8da441e673ee046_lg.jpeg

Fodral av ek, detaljer av mässing, urtavla av mässing, höjd 230 cm

Konditionsrapport - Skador, funktion garanteras ej, lod och pendel saknas, ben saknas

Utropspris1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)600 SEK

Måndag – fredag 12.30 – 17.00
Visningshelg en helg per månad
lördag – söndag 11 - 15
Dag före röd dag stänger vi 15
SEMESTERSTÄNGT HELA JULI