5 GOLVSPEGEL MED TRYMÅ, 1800-talets andra hälft, bronserad

3103a_8da3cbed74e1827_lg.jpeg
  • 3103a_8da3cbed74e1827_lg.jpeg
  • 3103c_8da3cbef60856ab_lg.jpeg
  • 3103d_8da3cbeec80d186_lg.jpeg
  • 3103e_8da3cbee8d48e9a_lg.jpeg
  • 3103f_8da3cbee9aae63a_lg.jpeg
  • 3103g_8da3cbefbece264_lg.jpeg

Genombrutet krön med riklig pastellagedekor av fågel och bladverk, spegeln ca 233 x 100 cm

Konditionsrapport - Pastellageskador, ytslitage

Utropspris5 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)1 500 SEK

Måndag – fredag 12.30 – 17.00
Visningshelg en helg per månad
lördag – söndag 11 - 15
Dag före röd dag stänger vi 15
SEMESTERSTÄNGT HELA JULI