389 FÖNSTERGLAS, 1800-/1900-tal

3442a_lg.jpeg
  • 3442a_lg.jpeg
  • 3442b_lg.jpeg
  • 3442c_lg.jpeg
  • 3442d_lg.jpeg
  • 3442e_lg.jpeg

Gråmålat, med spröjs, ca 137 x 75 cm

Konditionsrapport - Färgbortfall, slitage

Värdering1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)600 SEK

Ändrade öppettider 26-27, 30-31 dec: Stängt. 28-29 dec: Öppet 11.00 - 15.00