104 FÅTÖLJER, 1 par, 1900-/2000-tal

3172a_8da45577e63ee59_lg.jpeg
  • 3172a_8da45577e63ee59_lg.jpeg
  • 3172b_8da45577e27d204_lg.jpeg

Klädsel av skinn, svängd rygg, lös stoppad sits, sitthöjd 45 cm

Konditionsrapport -Bruksslitage

Utropspris500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)800 SEK