944 FÅTÖLJER, 1 par, 1900-/2000-tal

3168a_8da37dc59af67ce_lg.jpeg
  • 3168a_8da37dc59af67ce_lg.jpeg
  • 3168b_8da37dc5c6980be_lg.jpeg
  • 3168c_8da37dc5a8c5333_lg.jpeg
  • 3168d_8da37dc5c98000b_lg.jpeg

Klädsel av skinn, lös stoppad sits, svängd rygg, sitthöjd 45 cm

Konditionsrapport - Repor, märken

Utropspris600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)800 SEK