323 ERIK HÖGLUND, ljuskrona, 1900-talets andra hälft

3376a_8da42846f411f42_lg.jpeg
  • 3376a_8da42846f411f42_lg.jpeg
  • 3376b_8da42846f714bbd_lg.jpeg

Smide samt glas, för sex ljus, hängande kläppar, diameter ca 45 cm

Konditionsrapport - Smärre slitage, en glasrelief saknas

Utropspris2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK

Erik Höglund (1932-1988)
Sweden

I kategori Art