219 ERIK CHAMBERT, skåp, Chamberts Möbelfabriker, 1940-tal

3285a_8da3a3f38297465_lg.jpeg
  • 3285a_8da3a3f38297465_lg.jpeg
  • 3285b_8da3a3f385a22de_lg.jpeg
  • 3285c_8da3a3f38dff5e0_lg.jpeg
  • 3285d_8da3a3f3987eb94_lg.jpeg

Fanerat med alm, räfflade dörrar, invändig lådinredning av mahogny, höjd 170, 110 x 46 cm

Konditionsrapport - Repor och märken, nyckel finns

Proveniens - Kvitto från Chamberts Möbelfabriker finns

Utropspris3 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)1 500 SEK