364 ELDHUNDAR, 1 par, järn, 1800-tal

3796a_lg.jpeg
  • 3796a_lg.jpeg
  • 3796b_lg.jpeg
  • 3796c_lg.jpeg
  • 3796d_lg.jpeg

Dekor av kolonner med mässingsdetaljer, höjd ca 19, längd ca 32 cm

Konditionsrapport - Ytslitage, mindre bristning, någon buckla

Värdering800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK

Ändrade öppettider 26-27, 30-31 dec: Stängt. 28-29 dec: Öppet 11.00 - 15.00