932 CHESTERFIELDFÅTÖLJER, 1900-talets andra hälft

4008a_8da441eb0888708_lg.jpeg
  • 4008a_8da441eb0888708_lg.jpeg
  • 4008b_8da441eb0964998_lg.jpeg
  • 4008c_8da441eb0a7890f_lg.jpeg
  • 4008d_8da441eb06e2994_lg.jpeg

Brunt skinn, djuphäftad rygg, klotfötter, sitthöjd ca 44, total höjd 75 cm

Konditionsrapport - Smärre slitage

Utropspris1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)1 500 SEK