223 BRUNO MATHSSON OCH PIET HEIN, "Superellips", matbord, Danmark

3232a_8da4563cc4954b9_lg.jpeg
  • 3232a_8da4563cc4954b9_lg.jpeg
  • 3232b_8da4563cc36c347_lg.jpeg

Fanerad i björk, oval form, spännben, höjd 70, 90 x 160 cm

Konditionsrapport - Skiva med smärre repor och märken

Utropspris1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)800 SEK