12 BORDSLAMPA, brons, empirestil, 1800-/1900-tal

3888a_8da453042181a62_lg.jpeg
  • 3888a_8da453042181a62_lg.jpeg
  • 3888b_8da4530435f1363_lg.jpeg
  • 3888c_8da453042f37023_lg.jpeg

I form av kolonn, trepassformad fot, delvis förgylld dekor, en ljuspunkt, höjd ca 68 cm

Konditionsrapport - Ej funktionstestad, funktion garanteras ej, smärre fläckar, skärm saknas

Utropspris2 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK

Måndag – fredag 12.30 – 17.00
Visningshelg en helg per månad
lördag – söndag 11 - 15
Dag före röd dag stänger vi 15
SEMESTERSTÄNGT HELA JULI