44 ANNA-MAIJA KANGASNIEMI, 2 st, skulpturer, bla signerad och daterad 1997

3083a_8da456bc99bcb17_lg.jpeg
  • 3083a_8da456bc99bcb17_lg.jpeg
  • 3083b_8da456bc8bf900d_lg.jpeg
  • 3083c_8da456bc707bc9f_lg.jpeg
  • 3083d_8da456bc91ce369_lg.jpeg
  • 3083e_8da456bc784017a_lg.jpeg
  • 3083f_8da456bc9268003_lg.jpeg
  • 3083g_8da456bc9fed5c0_lg.jpeg

Bemålad papier marché, höjd 35 cm

Utropspris300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK

Måndag – fredag 12.30 – 17.00
Visningshelg en helg per månad
lördag – söndag 11 - 15
Dag före röd dag stänger vi 15
SEMESTERSTÄNGT HELA JULI