33 ANITA NYLUND, 3 del, keramik, "Vår lilla stad", Jie Gantofta, 1900-talets andra hälft

3062a_8da3ef2df6bef60_lg.jpeg
  • 3062a_8da3ef2df6bef60_lg.jpeg
  • 3062b_8da3ef2df658200_lg.jpeg
  • 3062c_8da3ef2dfb3c94d_lg.jpeg

"Sockerpullan", "Salte Peter" samt "Majas mejeri", lock av trä, höjd 10-14,5 cm

Konditionsrapport - Smärre slitage

Utropspris800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK

Måndag – fredag 12.30 – 17.00
Visningshelg en helg per månad
lördag – söndag 11 - 15
Dag före röd dag stänger vi 15
SEMESTERSTÄNGT HELA JULI