731 ALFRED HEDLUND, oljemålning, signerad och daterad 1920

3825a_8da4340c8cadff8_lg.jpeg
  • 3825a_8da4340c8cadff8_lg.jpeg
  • 3825b_8da4340c9c6c668_lg.jpeg
  • 3825c_8da4340c7ad9a79_lg.jpeg

Sannolikt Stockholms hamninlopp, olja på duk, ca 45x37 cm

Konditionsrapport - smärre färgbortfall

Utropspris400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK