Börjar: 29 apr 2022 17:00Avslutas: 8 maj 2022 16:00
Aprilauktion
Stor helgvisning lör-sön 7-8 maj kl 11-15
Onlineauktionen avslutas sön-ons 8-11 maj
- GrafikRensa filter
WILHELM LINDVALL, färglitografi, signerad och numrerad IXX/XX,
Slutpris250 SEK
Värdering400 SEK
PER ENGSTRÖM, 1900-tal, 5 st, färglitografier, signerade numrerade 220/300
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
SVEN LIDBERG, färglitografi, provtryck, signerad
Slutpris850 SEK
Värdering300 SEK
ARDY STRÜWER, färglitografi, signerad
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, färglitografi, otydligt signerad
Slutpris200 SEK
Värdering300 SEK
MILAN VOBRUBA, färglitografi, signerad och daterad 76
Slutpris650 SEK
Värdering300 SEK
BERNT RINGQVIST, färglitografi, signerad och daterad -60
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Slutpris200 SEK
Värdering300 SEK