Börjar: 21 nov 2025 16:00Avslutas: 7 dec 2025 18:00
Selected items / dec 2025
- SkulpturRensa filter

OLLE HERMANSSON, eldhund, gjutjärn, "Räven", Husqvarna, 1900-tal
Slutpris3 000 SEK
Värdering2 500 SEK

LISA BENGTSSON, trädgårdsskulptur, metall, formgiven 2019
Slutpris1 300 SEK
Värdering800 SEK

Slutpris2 400 SEK
Värdering1 000 SEK

Slutpris1 600 SEK
Värdering800 SEK

BROR FORSLUND (1902-1982), skulptur, snidat trä, signerad
Slutpris2 800 SEK
Värdering4 000 SEK

ERIC HEDLAND (1885-1958), skulptur, gips, signerad
Slutpris1 900 SEK
Värdering3 000 - 4 000 SEK