Börjar: 24 apr 2024 14:25Avslutas: 12 maj 2024 17:00
Vårens utvalda
- Asiatiskt KonsthantverkRensa filter
SKÅLFAT, porslin, Kina, 1700-/1800-tal
Slutpris1 500 SEK
Värdering1 800 SEK
STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 500 SEK
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 200 SEK
LOCKURNA, porslin, Kina, 1800-tal
Slutpris7 200 SEK
Värdering8 000 - 10 000 SEK
FAT, porslin, Kina, 1700-/1800-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 200 SEK
TALLRIKAR, 6 st, porslin, Kina, 1700-/1800-tal
Slutpris1 800 SEK
Värdering2 500 SEK
STEKFAT, porslin, Kina, 1700-/1800-tal
Slutpris900 SEK
Värdering1 500 SEK
KOMON/KIMONO, siden, Japan, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 500 SEK
Värdering1 800 SEK
HAORI/KIMONO, siden, Japan, 1900-talets andra hälft
Slutpris700 SEK
Värdering1 500 SEK