67105 DAG BJÖRN HELLSING ( född 1923), olja på pannå, signerad

DAG BJÖRN HELLSING ( född 1923), olja på pannå, signerad
  • DAG BJÖRN HELLSING ( född 1923), olja på pannå, signerad

Figurer och hus i kustlandskap, 54,5 x 69,5 cm

  • Konditionsrapport:Smärre krackelyr

Värdering400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK