67046 OKÄND KONSTNÄR, 2 st skulpturer, brons, 1900-tal

Figurer, sockel av marmor, osignerade, höjd ca 20 cm, inköpta av nuvarande ägare i Bryssel
- Konditionsrapport:Smärre märken
- Proveniens:Inköpta av nuvarande ägare i Bryssel
| Värdering | 1 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 299 SEK |