66665 OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på papper, otydligt signerad

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på papper, otydligt signerad
  • OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på papper, otydligt signerad

Abstrakt figur, med dedikation "Till vännen Jonna med tack för en trevlig Parisresa" samt otydligt signerad, tot inkl ram ca 23 x 19,5 cm

  • Konditionsrapport:Ej examinerad ur ram

Värdering500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)199 SEK