6666 LORNJETTER, 3 st, 1800-/1900-tal
Mässing, längd 10 - 15 cm
Konditionsrapport - Slitage
Värdering | 300 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 200 SEK |
Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT