66466 ARDY STRÜWER (1939-2023), färglitografi, signerad och daterad 1995

ARDY STRÜWER (1939-2023), färglitografi, signerad och daterad 1995
  • ARDY STRÜWER (1939-2023), färglitografi, signerad och daterad 1995

Komposition med blommor "St Paulde vence II", numrerad 40/70, ca 49 x 39, inkl ram 68 x 57 cm

  • Konditionsrapport:Ej examinerad ur ram

Värdering800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)299 SEK
*Följerätt tillkommer

Ardy Strüwer (1939-)
Sverige

I kategori Art