66466 ARDY STRÜWER (1939-2023), färglitografi, signerad och daterad 1995

Komposition med blommor "St Paulde vence II", numrerad 40/70, ca 49 x 39, inkl ram 68 x 57 cm
- Konditionsrapport:Ej examinerad ur ram
| Värdering | 800 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 299 SEK |
| *Följerätt tillkommer | |
Ardy Strüwer (1939-) Sverige
I kategori Art