66460 GUILLERMO SILVA SANTAMARIA (1921-2007), färgetsningar, 2 st, signerade och numrerade 3/100

GUILLERMO SILVA SANTAMARIA (1921-2007), färgetsningar, 2 st, signerade och numrerade 3/100
  • GUILLERMO SILVA SANTAMARIA (1921-2007), färgetsningar, 2 st, signerade och numrerade 3/100

"Cupido" och "La Camara de las Torturas", bildstorlek 15 x 20 och 24 x 30,5 cm, inkl. ram 44,5 x 47,5 cm

  • Konditionsrapport:Ej examinerade ur ram

Värdering600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK