66428 SÄNGBORD, art déco, 1920-/30-tal

SÄNGBORD, art déco, 1920-/30-tal
  • SÄNGBORD, art déco, 1920-/30-tal

Lös skiva av marmor, skåp samt en låda och tidningshylla, höjd 66, 44 x 42 cm, inköpt i Belgien 1996 av nuvarande ägare

  • Konditionsrapport:Fläckar, märken, skiva med lagning

Värdering800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK