66084 AXEL SJÖGREN (1899-1981), olja på pannå, signerad och daterad -61

AXEL SJÖGREN (1899-1981), olja på pannå, signerad och daterad -61
  • AXEL SJÖGREN (1899-1981), olja på pannå, signerad och daterad -61

"Svart tång Öland", ca 19 x 23, inkl ram 27 x 32 cm

  • Konditionsrapport:Smärre märken

Värdering400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)199 SEK
*Följerätt tillkommer