65456 SVIT MED GRAFISKA BLAD, 5 st, bla Erik Höglund, 1900-talets mitt

Maija Ponsi-Pettinen, färgträsnitt, signerad och daterad -71
Peter Jörg Kautzky, färglitografi, signerad och daterad 77, numrering 44/825
Lars Haag, färgträsnitt, signerad
Mona Söderberg, träsnitt, "Från Lanzarote", signerad
Erik Höglund, träsnitt, signerad och daterad 75, numrerad 110/542
Mått inkl ram ca 36 x 28 cm
- Konditionsrapport:En ram saknar en kant, något gulnade
| Värdering | 400 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 349 SEK |

ÄNDRADE ÖPPETTIDER:
STÄNGT 24 dec - 6 jan