1
12d 20h
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
12d 20h
KASSASKÅP, Diplomat 90
KASSASKÅP, Diplomat 90
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
12d 20h
KRYDDSERVIS, 13 del, porslin, Hacekfors, 1900-talets mitt
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
12d 20h
VÄGGLAMPETTER, 1 par, bemålat gips, 1900-talets första hälft
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
12d 20h
KAFFEKOPPAR MED FAT, 11 st, porslin, "Blå Blom", Gustavsberg
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
12d 20h
MINIATYRVASER, 11 st, trä, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
12d 21h
SKÅL PÅ FOT, kolmårdsmarmor, signerad och daterad WG 1974
Current bid200 SEK
Est400 SEK
12d 21h
TELEFONVÄXEL, modell 1937, nr 406, Albiswerk, Zürich A.G, 1900-talets första hälft
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
12d 21h
WILHELM KÅGE, kryddhylla, trä och porslin, "Blå Pyro", Gustavsberg, 1900-talets första hälft.
Current bid350 SEK
Est1,000 SEK
12d 21h
ÄGGKOPPAR, 4 st, marmor, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
12d 21h
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
12d 21h
FONTÄNBORD, sannolikt 1960-tal
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
12d 21h
SPARBÖSSA, keramik, äpple, 1800-/1900-tal
Current bid200 SEK
Est300 SEK
12d 21h
EMALJSKYLT, "Svecia", 1900-talets första hälft
Current bid200 SEK
Est400 SEK
12d 21h
PIEDESTAL, bambu och rotting, 1940-tal
Current bid200 SEK
Est800 SEK
12d 21h
LJUSSTAKAR, 1 par, gjutjärn, Stafsjö Bruk, 1900-talets mitt
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
12d 21h
VINGLAS, 6 st, glas, sannolikt sent 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
12d 22h
BORDSUR, bemålat gips, 1900-talets första hälft
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
12d 22h
KUDDAR, 2 st, siden, 1800-tal
KUDDAR, 2 st, siden, 1800-tal
Starting bid200 SEK
Est800 SEK