- Books, Maps & ManuscriptsClear filters

ANDREAS MIKKELSEN, bokstöd/hållare, rostfritt stål, Georg Jensen, Danmark
Starting bid200 SEK
Est600 SEK

JORDGLOB, 1900-talets fösta hälft
Starting bid200 SEK
Est500 SEK

KONSTLITTERATUR, 5 st, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est500 SEK

JORDGLOB, Colombus Jordglob, Ivar Asp A.B Stockholm, 1900-talets mitt
Starting bid200 SEK
Est500 SEK

ALBERT ENGSTRÖM, 11 st, böcker, Albert Bonniers förlag, 1965
Starting bid200 SEK
Est400 SEK

KONSTLITTERATUR, 8 st, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est500 SEK

JORDGLOB, Svenska Bokhandelscentralen AB, Stockholm, 1900-talets första hälft
Current bid250 SEK
Est600 SEK

TIDSKRIFTER, ca 70 st, Antik & Auktion, 1994-2003
Starting bid200 SEK
Est300 SEK

KONSTLITTERATUR, 9 st, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est300 SEK

TAKLAMPA, jordglob, 1900-tal
Current bid200 SEK
Est400 SEK