- GardenClear filters

TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn, 1800-/1900-tal
Current bid900 SEK
Est2,000 SEK

LAGGKÄRL, större modell, 1800-/1900-tal
Current bid300 SEK
Est800 SEK

YTTERFODER/ELDKORG, bemålat smide, 1900-tal
Current bid250 SEK
Est300 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutjärn, Ludvigsbergs Werkstad, Stockholm, No 15, 1900-talets första hälft
Current bid1,000 SEK
Est3,000 SEK

Current bid300 SEK
Est800 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 1 par, "A2", Grythyttan, 1900-talets mitt
Current bid500 SEK
Est1,000 SEK

JARDINIÈRER, 1 par, gjutjärn, 1900-tal
Current bid400 SEK
Est800 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 4 del, gjutjärn, 1900-tal
Current bid200 SEK
Est4,000 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gjutjärn, 1900-tal
Current bid450 SEK
Est1,200 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 del, Dacore, 2000-tal
Current bid250 SEK
Est1,000 SEK