- SilverClear filters

ASKFAT, 1 par, silver, 1900-talets första hälft
Starting bid200 SEK
Est500 SEK

SAMLING SMYCKEN, 9 st, silver/sterlingsilver, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est1,400 SEK

SAMLING KAFFESKEDAR, 26 st, silver, olika modeller, 1900-talets första hälft
Starting bid200 SEK
Est5,000 SEK

KAFFESKEDAR, 5 st, silver, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est600 SEK

HÄNGE, RING SAMT FIL, silver, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est300 SEK

KAFFESKEDAR, 12 st, silver, 1900-talets första hälft
Starting bid200 SEK
Est1,400 SEK

BROSCHER, 12 st, silver, bla Alton 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est1,200 SEK

ARMBAND, 4 st, silver, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est800 SEK

SKED, silver, Petter Eneroth, Stockholm, 1700-tal
Starting bid200 SEK
Est1,000 SEK

KAFFESKEDAR, 6 st, silver, MAB, 1940-/50-tal
Starting bid200 SEK
Est1,000 SEK

SOPPSLEV, silver, tidigt 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est800 SEK

SAMLING SMYCKEN, 6 st, silver, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est300 SEK

HALSKEDJA MED HÄNGE, sterlingsilver och lila stenar, 2000-tal
Current bid200 SEK
Est300 SEK