1
9d 4h
CHRISTIAN HALLERÖD, pall/sidobord, "Karljohan", Ikea PS, formgiven 2009
Starting bid200 SEK
Est1,800 SEK
9d 4h
PIEDESTAL, marmor och metall, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
9d 5h
PALL, allmoge, 1800-/1900-tal
PALL, allmoge, 1800-/1900-tal
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
9d 5h
SKÅP, allmoge, 1700-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
9d 5h
BYRÅ, rokokostil, 1900-/2000-tal
Current bid200 SEK
Est1,000 SEK
9d 5h
BRICKBORD, orientalisk stil, 1900-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est1,000 SEK
10d 4h
MATSALSMÖBEL, 9 del, sannolikt sent 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est6,000 SEK
10d 4h
MATSALSSKÅP, GR Möbler Tibro, Solgården Antikmåleri & Inredning, sannolikt sent 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est4,000 SEK
10d 4h
NYSILVERBRICKA MED BORD, nysilver och trä, bla tidigt 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est700 SEK
10d 4h
 LIEVORE ALTHERR MOLINA, 3 st, stolar, "Catifa", Arper, Italien
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
10d 4h
STOL, sengustaviansk, 1800-talets början
Starting bid200 SEK
Est1,200 SEK
10d 4h
Starting bid200 SEK
Est1,200 SEK
10d 4h
SPJÄLSÄNG, Oliver Furniture, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est3,000 SEK
10d 4h
TIDNINGSSTÄLL, akrylplast, 1900-talets slut
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
10d 4h
STOLAR, 1 par, Karl Johan, 1800-talets mitt
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
10d 4h
DAGBÄDD, sent 1900-/2000-tal
DAGBÄDD, sent 1900-/2000-tal
Starting bid200 SEK
Est1,500 SEK
10d 4h
BARSTOLAR, 5 st, Wilkhan, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
10d 4h
JONAS IHREBORN, fåtölj, "Pod Highback", 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est1,000 SEK
10d 5h
Starting bid200 SEK
Est1,800 SEK
10d 5h
TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets första hälft
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
10d 5h
SOFFBORD, ek och metall, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
10d 5h
BARPALLAR, 1 par, "Citizen Ghost", Minus tio, nutida
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
10d 5h
MATBORD, Johansson Design, "Discus", samtida
Starting bid200 SEK
Est1,000 SEK
10d 5h
HEE WEELING, 1 par, stolar, "About a chair", HAY, Danmark, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
10d 5h
PARAPLYSTÄLL, gjutjärn, Husqvarna, tidigt 1900-tal
Current bid200 SEK
Est1,000 SEK
10d 5h
SKRIVBORD, ek, 1900-talets början
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
11d 3h
STOLAR, 4 st, 2000-tal
STOLAR, 4 st, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
11d 3h
ALBERTO MEDA, konferensstolar, 4 st, "Physix", Vitra, nutida
Starting bid200 SEK
Est6,000 SEK
11d 4h
MATSALSMÖBEL, 6 del, gustaviansk stil, 1900-talets mitt
Starting bid200 SEK
Est1,500 SEK
11d 4h
Current bid200 SEK
Est600 SEK
11d 4h
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
11d 4h
BLOMBORD, smide, 1900-talets mitt
Current bid200 SEK
Est400 SEK
11d 5h
PALL, sent 1900-tal
PALL, sent 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
12d 3h
SPELBORD, omkring år 1900
SPELBORD, omkring år 1900
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
12d 4h
TRÄDGÅRDSSOFFA, Näfveqvarns bruk, 1900-talets första hälft
Starting bid200 SEK
Est2,500 SEK
12d 4h
TRÄDGÅRDSSOFFA, GV Rundström & Co, Norrköping, 1900-talets första hälft
Current bid750 SEK
Est2,500 SEK
12d 4h
BARSTOLAR, 1 par, "Minds BS", Johansson Design, nutida
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
12d 4h
KORGSTOL, bambu och rotting, 1900-talets mitt
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
12d 4h
Starting bid200 SEK
Est1,000 SEK
12d 4h
ANTTI KOTILAINEN, skrivstol, "Sola", Martela, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
12d 5h
GOLVURNA, orientalisk, 1900-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est700 SEK
12d 5h
STOLAR, 1 par, snarlika, sengustavianska, 1800-talets fösta hälft
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
12d 5h
STOLAR, 4 st, nutida
STOLAR, 4 st, nutida
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
12d 5h
YNGVE EKSTRÖM, 4 st, stolar, "Kontik", Troeds, Bra Bohag, 1960-tal
Starting bid200 SEK
Est4,000 SEK
12d 5h
VITRA, konferensbord, "Segment table", nutida
Starting bid200 SEK
Est8,000 SEK
12d 5h
ALBERTO MEDA, konferensstol, "Physix", Vitra, nutida
Starting bid200 SEK
Est1,500 SEK
13d 3h
PARKSOFFA, gjutjärn, 1800-/1900-tal
Starting bid200 SEK
Est3,000 SEK
13d 3h
STOLAR, 1 par, sengustavianska, 1800-talets fösta hälft
Starting bid200 SEK
Est2,000 SEK