- FurnitureClear filters

BARSTOLAR, 1 par, "Minds BS", Johansson Design, nutida
Starting bid200 SEK
Est800 SEK

MATGRUPP, 5 del, teak, 1950-/60-tal
Starting bid200 SEK
Est4,000 SEK

ALBERTO MEDA, konferensstol, "Physix", Vitra, nutida
Starting bid200 SEK
Est1,500 SEK

STOLAR, 1 par, gustavianska, 1700-/1800-tal
Starting bid200 SEK
Est600 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est800 SEK

FONTÄNBORD, sannolikt 1960-tal
Starting bid200 SEK
Est600 SEK

TAMBURMAJOR, mässing, 1900-talets senare hälft
Starting bid200 SEK
Est800 SEK

PIEDESTAL, bambu och rotting, 1940-tal
Starting bid200 SEK
Est800 SEK