- Weapons & MilitariaClear filters

SAMLING PINS, ca 230 st, metall, 1900-tal
Current bid200 SEK
Est300 SEK

GENERALSTABEN MAPP, "Karl XII på slagfältet", kartverk, 1919
Current bid700 SEK
Est2,000 SEK

TAPIO WIRKKALA, kniv, Hackman, Finland
Current bid700 SEK
Est500 SEK

KNIV, Rich. Aber. Herder, Solingen, Tyskland
Starting bid200 SEK
Est400 SEK

IISAKKI JÄRVENPÄÄ, kniv, Kauhava, Finland
Starting bid200 SEK
Est800 SEK

BORDSKANON, gjutjärn, Stafsjö Bruk, 1900-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est500 SEK

KNIV, Bergans slirkniv, Norge
Current bid200 SEK
Est300 SEK

SLAGLÅSPISTOL, replika, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK