- ToysClear filters

SPJÄLSÄNG, Oliver Furniture, 2000-tal
Current bid500 SEK
Est3,000 SEK

PRYDNADSDOCKOR, 4 st, Franklin Heirloom Dolls, Franklin Mint Company, USA
Starting bid200 SEK
Est500 SEK

LEKSAKSBIL, trä, 1900-talets mitt
Starting bid200 SEK
Est400 SEK

Starting bid200 SEK
Est500 SEK

LEKSAK, plåt, HWN XC7, Meteor, Tyskland, 1900-talets mitt
Current bid200 SEK
Est500 SEK

FIGURER, 2 st, plast, troll, 1900-talets andra hälft
Current bid200 SEK
Est300 SEK

LEKSAKSBILAR, 2 st, Tintin, Hergé-Moulinsart
Current bid200 SEK
Est600 SEK

IDOLBILDER/FILMISAR, ca 450 st, 1900-talets mitt
Starting bid200 SEK
Est500 SEK

CORGI, modellbil, plåt, "007", Aston Martin DB5, England, 1960-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK

SAMLARBILDER, sport och bilar, ca 200 st, 1900-talets mitt
Starting bid200 SEK
Est300 SEK

PRYDNADSDOCKOR, 2 st, Maryse Nicole, Franklin Heirloom Dolls, Franklin Mint Company, USA
Starting bid200 SEK
Est400 SEK

MODELLMOTORCYKEL, Kawasaki 750, Poly Toys, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est300 SEK

LEKSAKER, 2 st, bla Steiff, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK