1
21h 27m
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur, snidat trä, 1900-tal, monogramsignerad HR
Current bid200 SEK
Est400 SEK
22h 47m
ALFRED OLSSON, skulptur, konstmassa, monogramsignerad AO
Current bid200 SEK
Est500 SEK
3d 21h
OKÄND KONSTNÄR, 2 st skulpturer, brons, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est1,000 SEK
3d 21h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur, stengods, otydligt signerad
Starting bid200 SEK
Est1,000 SEK
3d 21h
TURE BERGLUND, skulptur, glas, Stockholms glasbruk
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
3d 23h
PER B SUNDBERG, skulptur, glas, Orrefors
Current bid200 SEK
Est300 SEK
4d 22h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stengods, enligt uppgift Ulf Ekberg
Current bid300 SEK
Est500 SEK
5d 22h
OKÄND KONSTNÄR, figur, konstmassa, "Venus Danaide", 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
5d 23h
SKULPTURER, 1 par, bronserad metall, 1900-tal
Current bid500 SEK
Est800 SEK
5d 23h
FIGUR, brons, sannolikt 1800-/1900-tal
Current bid200 SEK
Est400 SEK
6d 21h
FOHUND, grön sten, orientalisk, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
7d 21h
MARGARETA HENNIX (född 1941), 2 st vägglampetter, stengods, Gustavsberg
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
7d 21h
SKULPTUR, trä, signerad K-G, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
7d 22h
FIGURER, 4 st, keramik, 1900-/2000-tal
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
8d 21h
TASERUDSSTAKE, trä, Matts, Arvika, 1900-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
10d 21h
SKULPTUR, porslin, "Lovers from Verona", Lladro, Spanien, 1900-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
10d 21h
SKULPTURER, 4 st, skuret trä, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est300 SEK
11d 21h
SKULPTUR, malm, Bersbo 1985
SKULPTUR, malm, Bersbo 1985
Current bid200 SEK
Est400 SEK
11d 22h
Starting bid200 SEK
Est500 SEK