67507 FÅTÖLJ, 1930-tal

Skuren och svarvad dekor, fast stoppad sits, flätad rygg av läder, lös stoppad ryggplymå, sitthöjd ca 36, rygghöjd 73 cm
- Condition:Åldersrelaterat slitage, märken
| Estimate | 500 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 600 SEK |