67486 SOFFA, howardmodell, 2000-tal

Svängd modell, tresits, ben av trä, främre ben med hjultrissor, lösa sitt- och ryggplymåer, klädsel av ljus textil, längd 240, djup 96, sitthöjd 42 cm
- Condition:Bruksslitage, klädsel med fläckar
| Estimate | 3,000 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 1,200 SEK |