67406 BYRÅ, sengustaviansk, 1800-talets första hälft

Fanerad med mahogny, beslag och listverk av mässing, kannelerad dekor, lös skiva av kalksten, tre lådor, höjd 86, 88 x 44 cm
- Condition:Repor, märken, nyckel saknas, ben med lagning, torrsprickor, senare baksida, senare skiva
| Estimate | 3,000 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 800 SEK |