67386 MATSALSBORD, England, 1900-tal

Central fyrdelad pelarfot, fotavslutningar av mässing, tre iläggsskivor à 56 cm vardera, höjd 72, diameter 120, tot längd ca 288 cm
- Condition:Slitage, omfattande repor, märken, fläckar
| Estimate | 800 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 800 SEK |