67070 MULBERRY, "Bayswater", handväska, präglat skinn

MULBERRY, "Bayswater", handväska, präglat skinn
  • MULBERRY, "Bayswater", handväska, präglat skinn

Brunt präglat skinn, Invändigt med 4 fack varav ett med dragkedja, detlajer av mässing, lås med 2 nycklar, ca längd 35, bredd 15, höjd 24 cm

  • Condition:Bruksslitage, ärgat hänglås, repor

Estimate3,000 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)25%
Hammer Fee (inc. VAT)80 SEK
Shipping Fee (from)249 SEK