66668 GRAFISKA BLAD, 3 st, orientaliska, 1900-tal

Figurscener, signerade i trycket, motiven ca 19 x 29,5 cm, inkl ram ca 32 x 41 cm
- Condition:Gulnad passepartout, en ram med skada, ej examinerade ur ram
| Estimate | 500 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 299 SEK |