66428 SÄNGBORD, art déco, 1920-/30-tal

Lös skiva av marmor, skåp samt en låda och tidningshylla, höjd 66, 44 x 42 cm, inköpt i Belgien 1996 av nuvarande ägare
- Condition:Fläckar, märken, skiva med lagning
| Estimate | 800 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 400 SEK |