66420 BARSKÅP, art déco, 1920-/30-tal

Fanerat, nedfällbar klaff med spegelbricka, tre lådor nedtill, svärtad dekor, beslag av kromad metall, höjd 85, 59 x 35 cm, inköpt i Belgien
- Condition:Fanerskada, märken, kedja till klaff defekt, rygg med borrhål
| Estimate | 800 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 400 SEK |