66403 EJNAR KOHLMANN, olja på duk, signerad och daterad 1956

EJNAR KOHLMANN, olja på duk, signerad och daterad 1956
  • EJNAR KOHLMANN, olja på duk, signerad och daterad 1956

Landskap med hare, 63 x 90, inkl. ram ca 106 x 80 cm

  • Condition:Möjligen någon repa

Estimate2,000 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)25%
Hammer Fee (inc. VAT)80 SEK
Shipping Fee (from)400 SEK